Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Pénz keresés internettel?...

Pénz keresés internettel? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodok ezen és látom, hogy van egy csomó oldal, amivel nem lehet pénzt keresni, de még is azt írják, hogy igazi pénz keresési lehetőség...Hát valószínűleg nekik biztos van sok pénzük belőle, különben nem csinálnák.Sokat gondolkodok, hogy az internet teli van lehetőséggel, de ennél tovább nem jutok sajnos :( Tudnátok ötleteket adni, hogy miként lehetne az internetet pénz keresésre is használni?Nem ilyen kattintgass egész nap linkekre és társai.... dolgokra gondolok, hanem olyan dolgokra, amik biztos bevételt jelentenének.

2013. jún. 22. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:

tarhely berles-honlap-feltoltes tartalommal-bannerek -adsense -penzzz...


nagy vonalakban :-)

2013. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
adsense alatt ilyen adfly,filebucket féle oldalakra gondolsz?:)
2013. jún. 22. 19:06
 3/9 anonim ***** válasza:

nem


[link]

2013. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
AdSense alatt szerintem AdSense-re gondolt.
2013. jún. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

itt jon a penz:


A fizetések csekkben történnek, emellett a legtöbb országban, így Magyarországon is, már bevezették az elektronikus utalás lehetőségét. A kereset adóköteles, a 20 ezer forintos kifizetési küszöb elérése utáni második hónap 15. napján érkezik. A csekket lehet kérni szabványosan vagy futárküldéssel. A futár átlagban 5 munkanap alatt kihozza a csekket amit utána a bankban tud beváltani a tulajdonos (ennek ára 21 USD). Ha szabványos kiküldést kér a fiók gazdája, akkor 4–6 hétbe is beletelhet, mire megérkezik a csekk. A banki átutalás jellemzően 1 héten belül megérkezik. A számlát először ellenőrizni kell: a Google a számlaszám megadása után 4-5 nappal egy kis összegű (kb. 20-100 forintos) próbabetétet helyez el a megadott számlán, ezt az összeget kell pontosan megadni a fizetési részleteknél.

2013. jún. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a PontKlikk-en szoktam keresni. 5000 pont 1000Ft, garantált kifizetés, már nyertem két tombolát is, 1-1 tombola 2500 pontot ér, és így 2 kattintással kaptam 5000 pontot, azaz 1000 forintot! :)
2013. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejöttek a kattintgatós oldalak. Csak addig gáz, amíg az elején vagy. De amúgy rengeteg lehetőség van a neten. Csak egy példa, veszel vaterán 1ft-ért ruhákat, könyveket, rengeteg van. Beviszed turkálóba/antikváriumba és máris nyersz rajta egy csomót. Persze olyat kell venni, amit át tudsz venni személyesen, mert postával lehet, hogy már nem éri meg. Vagy pl. van az, amit én csak netkoldulásnak hívok :D Ha jól tudsz fotózni/rajzolni vagy bármi mást, nyitsz egy weboldalt, akár ingyenes tárhelyen, ahol ezeket bemutatod. Kiraksz egy Paypal adományozás gombot, hogy ha tetszik a munkád, támogassanak, aztán hirdeted ezerrel az oldalt. Én már kipróbáltam, és nem is egy ember volt, akinek annyira tetszett, hogy adott pénzt :) Csak annyi a titka, hogy külföldieknek kell mutogatni, nem a minimálbérből nyomorgó magyaroknak, azok úgyse tudnak adni :D Még ezer más lehetőség is van. Kreativitás kell hozzá, ennyi. Mondjuk megjegyzem, ezek semmivel sem könnyebb munkák, mint a kattintgatós, sőt még nehezebbek is. Egész nap ezzel kell foglalkoznod, ha komoly bevételt akarsz.
2013. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rögtön 2 dologgal megismertetlek, biztosan fizet! Ha érdekel, írj!
2013. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hja, én is ki tudok találni ilyen sikersztorikat. "A Sanyika tegnap elkezdte a netes melót, és ma már csilliomos lett"

Ezért van még mindig annyi balek, akiket át lehet rázni, mert sokan megeszik ezt a hülyeséget, hogy majd neten, csak úgy á lá natúr munkaszerződés nélkül puszira fizetni fog nekik valaki.


Elárulom, Kérdező: NEM lehetséges "netezéssel" pénzt keresni. Amiket találsz, azok 100%-ban átverések (MLM-átverés, fogyasztói csoport, nesze semmi fogd meg jól, PTC meg hasonló ökörségek). Borítékolom hogy ezekből 50 forintot nem fogsz összeszedni, nemhogy egy tisztes megélhetést.

Persze van netes szerencsejáték, meg Forex, de ezekkel egyrészt baromi nagyot lehet bukni, másrészt úgy vannak megírva a programok, hogy a bankot még véletlenül se tudd kifosztani. Akkor már inkább a lottó.


SZVSZ jobban jársz, ha valami normális munkát keresel, szerződéssel, lehet hogy meggazdagodni nem fogsz,de az is több, mint amit a netes lehúzásokból kapsz.

2016. aug. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!