Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi van a youtubebal, idáig...

Mi van a youtubebal, idáig sullyedni, hogy a video kozepen meg all hogy berakjon egy reklamot?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Idáig süllyedni, hogy ezt megfogalmazod kérdésként. . . .

Használj a böngésződhöz való Adblock plus-t, és eltünnek a reklámok.


Egyébként csak sejtem , hogy ez lett volna a kérdésed, mert az amit megfogalmaztál, az konkrétan nem kérdés, hanem egy állítás.

2013. jún. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szerintem valami nagy baj van az internettel. Csodbe fog menni az internet és megszunik nemsokara.(6 honapot adok neki) Kiváncsi vagyok,hogy mi lessz ez utan ?!?
2013. jún. 24. 11:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Jól vagy?
2013. jún. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen...csődbe fog menni.....(facepalm)
2013. jún. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hat most kicsit aggodom ez miatt,hogy megfog szunik az internet es a youtube is. Vannak szerintem olyanok meg akiknek fontos hogy mukodjon meg. (pl en youtube szerint ultettem el krumplit az erkelyen. Elozo evben pedig loheret a nappaliba. Sok videot nezek viragokrol is. Tegnap neztem pl Skociaban milyen fajta novenyek vannak. Sokkal massabbak mint nalunk)
2013. jún. 24. 11:25
 6/10 anonim ***** válasza:

Jó, #5-ös kommentből már szimatolom, hogy ez a hét kamu kérdése. :D


De azért:


"Csodbe fog menni az internet"

Igen, mert az internet egy gazdasági szervezet, gratulálok :D


Nyiss már ki egy Wikipédiát, mit jelent az internet.


Amúgy meg pár hete jelent meg a Google az ISP-k sorában, nem hiszem, hogy ez a "csőd" előjele lenne. Épp ellenkezőleg, újabb forradalmat fognak hozni.


Tegyünk tisztába egy axiómát:

"reklám" NEM EGYENLŐ "világvége"


A reklám csak a lustákat zavarja, #1-es leírta, hogyan iktathatod ki. Én speciel SOHA AZ ÉLETBEN nem láttam reklámot YouTube-on.


A YouTube nem fog megszűnni. Gondold már végig, hány milliárd videó van rajta és hány tízezer kerül fel naponta. Egy 2 kattintással kiiktatható reklám miatt nem fognak emberek százmilliói leszokni a YouTube-ról.

2013. jún. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez fáj ez a kérdés, és a többi. Zuhanyozz le hideg vízzel,(a kérdező!!) hátha segít. De szerintem az sem megoldás.
2013. jún. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

En Nem fogok ilyen nemtudom miket telepiteni... ettol csak virusos lessz az internetem meg lassú lessz a gepem.


Inkabb megnezem azt a videoreklamot :( addig amig lehet.(De aztan ne irjatok nekem,ha meguszik en meg mondtam elore. itt valami nagy baj van. Legalábbis elkezdodott valmi)

2013. jún. 24. 11:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudod mit, pápának választunk, ha megszűnik, jó lesz?! :D
2013. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jós karrierben nem gondolkoztál?

Jobb is!


Inkább olvasgass magyar helyesírási könyveket,mint hogy youtube-on nézelődj.

2013. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!