Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom két napja...

Miért nem tudom két napja megnyitni a freemailt a Google Chrome-on?

Figyelt kérdés

Másnak is van ilyen problémája vagy csak a számítógépünkkel van valami? (Esetleg valami vírusirtó probléma?)

Ezt írja ki, ha megakarom nyitni:


Requested Range Not Satisfiable


None of the range-specifier values in the Range request-header field overlap the current extent of the selected resource.


Nem vagyok egy infózseni, úgyhogy kérlek mondjatok legalább ötleteket, hogy ez miért lehet!



2013. jún. 25. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Napok óta xar a freemail, t-email és úgy egyáltalán jól példázza a magyar telekom felkészültségét a szolgáltatásuk minősége.


Esetleg próbáld meg a


[link]


weboldalon keresztül lekérdezni.

2013. jún. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. ez megbízható oldal?
2013. jún. 25. 07:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ma 11 email érkezett a régi Freemail postafiókomra, abból HÉT spam volt, be akartam állítani a szűrőt, de mindenféle hibaüzenetek jelentek meg. Egyébként ez is Chrome böngésző.
2013. jún. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

416 - A kért tartomány nem teljesíthető.

Vagyis szerverhiba.

2013. jún. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!