Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám összekötni a...

Hogyan tudnám összekötni a kettöt?

Figyelt kérdés
Adott egy ps3 gép azt szeretném összekötni a laptopommal internetmegosztás céljából de fogalmam sincs hogy hogyan csináljam

2013. jún. 25. 14:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Az a lényeg h van egy laptopom amin egy stickes internet van.A ps3-at szeretném összekötni ugy a gépemmel hogy az internet elérhetö legyen a ps-en!

A kábel fajtája mind1?vagy esetleg kell hozzá valami speckós kábel patch vagy ilyesmi?

2013. jún. 25. 14:09
 2/11 anonim ***** válasza:

Ilyen végű kábel kell : [link]


Ps3-at a géppel kötöd össze,és rácsatlakozol a netre.

Ha van wifi a ps3-ban úgy könnyebb lenne csatlakoznod.

Mást nem tudok mondani mert nekem xbox360-om van.

Ha ki van chippelve /flashelve a géped akkor felejtsd el.

2013. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nincs csippelve se flashelve gyári az egész!

Akkor ezek szerint különösebb dolgom nincs csak összekötni a kettöt és ennyi?akkor most a kábelem lehet a hunyó?

2013. jún. 25. 14:20
 4/11 A kérdező kommentje:
Amúgy igen ezzel a lan kábellel kötöttem össze csak az a kérdés h mindegy a vezetékek sorrendje a kábelben?mert rége nem volt mind1 h milyen kábellel kötök össze két gépet
2013. jún. 25. 14:21
 5/11 anonim ***** válasza:

Milyen vezeték sorrendje?

Lan kábellel kell összekötni,és tök mindegy melyik végét dugod a gépbe,vagy a ps3-ba ezután pedig a beállításoknál keresd a wifi-t,és automatikusan állítson be mindent!!!


Ezt nézd meg és így csináld !!!

http://www.youtube.com/watch?v=p_6T2oY3zhE

2013. jún. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én a kábelen belüli vezetékszinekre gondoltam mert tudomásom szerint régebben voltak kimondottan olyan kábelek amikben megvoltak cserélve a szinek nem a végére gondoltam!

Ha lan kábellel összekötöm akkor minek kell a wifibeállítás?A laptopban is van wifi a psben is de a laptoppal nem tudom wifin keresztül csatlakozni a pshez router nélkül vagy igen?

2013. jún. 25. 14:27
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha ps3-hoz kaptad a Lan kábelt akkor mindegy melyik vége.

Azért kell wifi beállítás(lásd a videón) mert ki kell választani hogy IP címeket meg ilyen dolgokat,te adod meg vagy automatikusan olvassa le gépről.


Bár úgy jobban járnál ha wifi-vel csatlakozol mert sokkal egyszerűbb. Videó : http://www.youtube.com/watch?v=rtZ756eT1pQ


Így Lan kábel nélkül is lehet,játszanod[Wifi]!

2013. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Itt az a baj h nincs routerem tehát nem tudok wifin keresztül csatlakozni a ps-el a netre!Tehát wifi kilöve!

Én egyszerüen annyit szeretnék csak h a laptop ethernet csatlakozójába bedugom a kábelt meg a ps csatlakozójába is és igy szeretném azt elérni h amit a laptop használ sima stickes netet azt meg tudjam osztani a ps-el is!

Nincs semmi extrám csak egy laptop meg egy stick amit össze akarok kötni a psel!

2013. jún. 25. 14:37
 9/11 anonim ***** válasza:

Stick neted meghatározott adatmennyiségű? pl. 2-3 GB?

Mert az mobilinternet.

2013. jún. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem a stickes netem teljesen korlátlan bármennyi adatforgalmat lebonyolíthatok rajta
2013. jún. 26. 02:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!