Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube HD probléma?

YouTube HD probléma?

Figyelt kérdés
amelyik video mellet jelen van a sebesség befolyásoló rész ami 2,1.5,1,0.5,0.25 sebességgel játsza a videot azoknál egyszerűen a HD-ra váltás szinte nem müködik... kb 10-videóból 1-nél vált át csak azonnal HD-ra vagy kis idővel a többinél viszont sehogy... amelyiknél nincs lejátszási sebesség variálási lehetőség ott azonnal HD-ra vált... de már nagyon régóta fent áll ez a probléma, állítólag nem csak nálam.. flash player,böngészők legfrisebbek,még a vga driver is... és 20/10-es DIGI netem van...
2013. jún. 25. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen. Próbáltam több böngészőt is, mindent frissítettem amit csak lehetett és ugyan úgy meg volt ez a gond, hogy sokkal több ideig tartott (vagy egyáltalán nem is váltott át csak forgott az a fogaskerék) míg HD-re váltott mint mondjuk egy évvel ezelőtt. L6/F2-es Net.
2013. jún. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de ha másnak is vannak ilyen gondjai akkor a youtube "szakemberei" mért nem tesznek valamit?
2013. jún. 25. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!