Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudom letölteni az Origint...

Nem tudom letölteni az Origint! Ötlet?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy amikor le akarom szedni az origint szimplán az oldal a böngésző kiírja hogy 'Ez a weboldal nem érhető el'. Net van, netezek folyamatosan. Az eredeti angol oldalt egyáltalán nem érem el.(www.store.origin.com)

Ezt viszont megnyitja: [link]

Nálam van a baj, vagy senkinek se működik? Mi a teendő?:/



2013. jún. 26. 16:37
 1/8 csacsi2 ***** válasza:

"hiba az ön készülékében van2

Nekem lejött. Próbáld meg másik böngészővel.

Letöltés pc-re -t kell nyomni nem baloldali letöltést (először azt nyomtam)

azért feltöltöttem neked fájlmegosztóra.

[link]

XXX helyére zippyshare


amúgy ha letöltésvezérlőt használsz kapcsold ki a többszálu letöltést némely oldal nem engedi.Vagy használd a böngésző beépített-et.Esetleg valami blokkolja (noscript,popup blokker stb.)

2013. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2013. jún. 26. 16:56
 3/8 A kérdező kommentje:
közben most az lett a problémám, hogy semmit nem tölt be az origin. Feltelepítettem megvan minden viszont csak tölt és tölt. Mit tudok vele csinálni?
2013. jún. 27. 09:26
 4/8 A kérdező kommentje:
Rájöttem minden problémám okára:D A tört Simcityt akartam felrakni, amihez ki kellet cserélni egy host file-t. Rájöttem, hogy host file tiltja hogy kapcsolódjak az origin oldalához.
2013. júl. 7. 20:30
 5/8 HellmAn9913 válasza:
szia nekem is ugyan ez a problémám hogy le szedtem a simcity-t törtbe és most nem tudom le szedni az origint te hogy csináltad meg hogy ujra eredeti hosts file-lod van?
2013. okt. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát lementetettem elötte a host filet:D de probáld meg, hogy törlöd a host filet a rákba azt majd generál magának újat ami jó lessz:D
2013. okt. 27. 13:21
 7/8 19Bazsika19 válasza:
Hol van az a host file, mert nekem is ez a bajom?
2013. okt. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A hosts file helye: C:/Windows/System32/Drivers/etc (csak windows 7 en van itt :) )
2014. febr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!