Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért fagy be egyből a laptopo...

Miért fagy be egyből a laptopom internetes film/video nézésekor? (Fujitsu Siemens)

Figyelt kérdés
Hali. Az a nagy problémám, hogy amint elindítok egy filmet vagy videót youtubeon, online-filmeken, stb. egyből befagy a szerkezet. Kurzor nem mozog, wifit nem tudom kikapcsolni, bekapcs gomb hosszan nyomva és csak az ujraindítás marad. Laptopom: Fujitsu Siemens Amilo L7320GW. Tegnap lett újrarakva pont emiatt, de semmi. Azt vettem észre, hogy amikor még nem volt fent a hálózati kártya drivere (Atheros AR5005G Wireless Network Adapter) és kábellel neteztem, ami az asztali gépbe van dugva, routeren keresztül, akkor nagyon pöpec volt minden, ment a film, tudtam nézni videót, minden fasza volt, de ahogy felraktam a drivert egyből ugyanaz lett a probléma mint előtte. Kerestem hozzá frissítést, driver felismerőt és javítót, de nem sikerült se frissíteni se megoldani a problémát, mindent kipróbáltam amit tudtam de semmi :/ jelenlegi verzióm: 5.1.1.9. frissebbet sehol sem találtam, pedig már 3 napja ezen vagyok. Ha nem kapcsolom be a wifit soha nem fagy be, de wifivel folyamatosan. Én a hálózati driverre gyanakszok, hogy valami nem oké vele, de azt írja, hogy ez kell hozzá (Atheros AR5005G...). Már feladtam, fogalmam sincs mit lehetne tenni, aki tud nekem segíteni, és megjavul a picike annak kajak küldök 1 sört akár postai úton is :D és persze örök hálám neki :)

2013. jún. 26. 22:13
 1/1 Nagilum válasza:

Hát, öregem, ez elég misztikusan hangzik :) Kezdhetném azzal, hogy hibavolt Fujitsut venni, de mindegy, már késő, legalább olcsó volt.

Egyébként mennyire ragaszkodsz a wifihez? Mert ha kábellel oké, akkor, bár a probléma nincs megoldva, kivan kerülve ugye...

Ha nagyon akarsz wifiről filmet nézni, szerintem érdemes más drivert feltenni a wifihez. Oké, hogy azt írja, hogy az kell, de ezek szerint mégsem a legjobb. A munkahelyemen volt hasonló, csak videokártyával. Egy azonos gyártmányú, nagyon hasonló, de újabb cucc driverével volt jó.

Nagyon ajánlom a következő programot driver kereséshez:

[link]

Sok sikert!

2013. jún. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!