Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogyan lehet...

Facebookon hogyan lehet szűrni a találatok között?

Figyelt kérdés
Ma voltunk beiratkozni a középsuliba és ott az egyik leendő osztálytársammal jól összeismerkedtem pedig ezelőtt még soha nem láttam és szeretnék rákeresni a Facebookon de csak a keresztnevét tudom ( mivel a vezetékneve olyan hosszú hogy már elfelejtettem ) és annak a kis falu nevét ahol lakik. Hogyan lehet a Facebookon település szerint szűrni a találatokat?

2013. jún. 27. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy hogy beírod a keresőbe a keresztnevét. pl. Döníz,

kidobb 10 embert,az utolsó alatt van olyan hogy : További találatok,ne kattints erre!Az alatt pedig hogy : Kit ismerhetek?(Kit ismerhetekkel-egy vonalban-Összes megtekintése-erre katt,és jelenlegi várost beírod,reménykedj hogy a kis falu benne van,vagy az iskolát add meg.De a keresztnevét itt nem tudod felhasználni.

2013. jún. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem sehol sincs olyan hogy Kit Ismerhetek.
2013. jún. 27. 13:53
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem ilyen: [link]
2013. jún. 27. 13:58
 4/7 anonim ***** válasza:
2013. jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megvan de abban a kis faluból ( 1500 fős szóval nem olyan kicsi ) több száz ember van fent a Facebookon. Most ezt a több száz embert görgessem végig?
2013. jún. 27. 14:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok amikor beírod hogy Zoltán rákattintasz arra a nagyítóra.Nem enterezel,akkor kidobja a többit,és ott lesz alatta hogy kit ismerhetek,stb.

Összes megtekintése-re kattintasz,ott beírod a falut,és írd be az iskolát,úgy talán könnyebb lesz.

2013. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csináld meg azt amit az első válaszoló mondott. Ezután jó sokat görgess le majd nyomd meg a Ctrl + F gombot és írd be hogy Zoltán.
2013. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!