Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Állandóan megszűnik az interne...

Állandóan megszűnik az internet kapcsolat! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Vírusos volt a gépem, a Kaspersky nem tudott vele mit kezdeni, de az AVG-t letöltve (30 napos próbaverzió a teljes programra, amiben van tűzfal is) az bár kiirtotta, e megbolondult az internetem. Kb 10 percig jó, utána megszakad. A megoldás az, ha belépek a kapcsolatokba és ott végzek egy javítást é így megint ad 10 percet. Mit lehet tenni, hol lehet beállítani?
2013. jún. 28. 18:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!

Leírom, mert hátha nektek is jól jön. A gépem tiszta, a Nod segített végül is, mert az kizavarta a macit a málnásból, most már láttam, hogy mi a gyökér fertőzés (Sirefef volt a hunyó), így kerestem egy Sirefef eltávolítót, azt is az Esetnél találtam és a gép tiszta.

Köszönöm mindenkinek a tanácsokat!!!!!

2013. júl. 3. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!