Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A következő a gond, újratelepí...

A következő a gond, újratelepítem a beépített wifis laptopom XP-vel, felteszem a drivereket minden működik, itthon működik egésznap, másnap is, elviszem ismerősömhöz és nála nem talál semmit a wifi, hazajövök és már itthon sem, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Már teljesen kikészültem, mert eladnám a laptopot, és itthon minden jó másnál nem, aztán hazajövök és már itthon sem jó akármit is csinálok vele, nem tudom működésre bírni.

2013. jún. 29. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Windows beépített Wlan keresőjét használod ? mert az XP-nél előfordul néha, hogy elég ratyisan tud működni.
2013. jún. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 levis56 ***** válasza:
Próbáld ki wifi nélkül,csatlakoztasd kábellel a beltéri egységhez mintha asztali pc lenne,ha úgy jó akkor a beépített wifi a hibás.
2013. jún. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 levis56 ***** válasza:
Esetleg a Lan illesztőjét letölteni XP-hez.
2013. jún. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 levis56 ***** válasza:
Bocs wifi illesztőt akartam írni.
2013. jún. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Fel van telepítve a wifi drivere, és működött is vele, csak miután elvittem ahhoz aki megvenné, utána halt be, ott se és itt se talált wifi jelet.

De megoldódott, feltettem egy külső wifi antenna driverét, aztán be se kellett dugni magát az antennát a beépített antenna is megjavult.

2013. jún. 29. 12:30
 6/6 anonim ***** válasza:
XP vell sokk ilyen gondom volt de win7nél már elmúltak
2014. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!