Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Freemailen eltűnt az összes...

Freemailen eltűnt az összes levelem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
tudom, hogy nem megbízható az oldal, de nekem a leveleim kellenek.

2013. jún. 29. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem logoltál be x napig, akkor törlik a picsbe a leveleidet, íjé.
2013. jún. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha 3 hónapig nem lépsz be, törlődnek a levelek és nem tudod visszakapni. Vagy használj egy e-mail klienst és töltsd le a leveleidet a számítógépedre vagy használj felhőalapú webes levelezést, mint a gmail. Ők nem akkor suttyók mint a freemail üzemeltetői, hogy törlik a leveleket 3 hónap után.

Valakit komolyabb baleset ér és nem tud belépni, aztán bukja a leveleit. Ma már sokan költöztetik a leveleiket a megbízhatóbb Gmailre. Ott nem törlik, háromszorosan duplikálva tárolják, titkosított kapcsolaton férsz hozzá, és annyi tárhelyet adnak, hogy egy élet is kevés annak betöltésére normál levelekkel.

2013. jún. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! egy sokadik email címem , de most kellettek volna a levelek. ezután majd figyelek, hogy gyakrabban lépjek be. a gmailt nekem is jobban bevált, nem olyan suttyó (jaj de szeretem ezt a szót :))
2013. júl. 1. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!