Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Felfedeztem egy biztonsági...

Felfedeztem egy biztonsági rést egy népszerű oldalon. Ha bejelentem kaphatok suskát?

Figyelt kérdés
Világszerte több millió aktív felhasználóval rendelkezik az oldal. Hogy kellene úgy bejelenteni, hogy perkáljanak valamennyit?

2013. jún. 30. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. kétlem, hogy találtál valami nagyobb hibát (mivel itt kérdezel erre).

2. jelentsd a supportnak és ők eldöntik, hogy ér-e nekik valamit a bejelentés.

2013. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, miért is adnának pénzt? Szépen megköszönik, hiszen ezzel segítettél másoknak is és magadnak is. Ebben a dologban ennyi van, nem több.

(csak nem a facebook rejtett fényképalbumos trükközéséről van szó? :))

2013. jún. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 levis56 ***** válasza:
100%
Lassan már pénz nélkül saját magatokat sem vagytok hajlandóak kielégíteni,nekünk is lóvét kéne kérnünk hogy hajlandóak legyünk válaszolni hülye kérdésekre.
2013. jún. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Csxeba ***** válasza:

Sztem jogos kérdés... Írd meg nekik, hogy találtál egy rést, és közöld velük udvariasan, hogy szívesen megegyeznél velük és ki is javítanád.

Ha nem tudod kijavítani, akkor meg ne használd a nálad okosabbak által írt scripteket hackelésre :P

Script kiddie

2013. szept. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja persze, mert majd megendedik valami külsősnek hogy belepiszkáljon a rendszerükbe... Ilyen nincs.
2013. szept. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!