Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mire jók facebookon a lájkolga...

Mire jók facebookon a lájkolgatós oldalak?

Figyelt kérdés

Ezeknek is több fajtájuk van, de például ha olyat lájkolok, aminek a "fajtája" közösség, vagy belájkolok egy oldalt, ahol a wikipédiából teszi ki az adott dologról az információt, az mire jó?

Bocsánat, ha buta kérdés, de egyszerűen nem értem. Mert vannak olyan oldalak, ahol folyamatosan megosztanak az adott személyről, dologról dolgokat(képeket, új információkat, stb). AZokat értem, hogy mire jók.

De ha én belájkolom mondjuk az egyik videójáték "névjegyét", ahol a wikipédiából leír róla rengeteg információt, az mire jó? Egy csomó ilyen oldalt több ezren belájkolnak, azért is kérdezem. Ez emg fog jelenni az adatlapomon ilyen formában, hogy ezeket szeretem?

Tényleg bocsánat, elég bugyuta kérdés, de már jó ideje érdekel.:)


2013. júl. 1. 14:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, meg fog jelenni az adatlapodon. Erre való ez az egész lájk izé.


Egyébként a Wikipédia-bemásolós Facebook oldalak automatikusan generálódnak.

2013. júl. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!