Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A böngészőim nem töltenek be...

A böngészőim nem töltenek be bizonyos oldalakat, mit kéne még átállítanom? Részletek lent.

Figyelt kérdés
A segítségeteket szeretném kérni mint abszolút laikus. Win 7-en se a mozilla, explorer, chrome nem nyitja meg az org.uk vagy a co.uk domaineket (nem vagyok biztos,h ez a nevük). Már meggyűlt ezzel a bajom a múltkorában is,de sikerült megcsinálnom. Ha jól emlékszem,csak ennyit csináltam: Try disabling IPv6 ( [link] és működött. Most megint hiába próbálok megnyitni ilyen weboldalakat, ugyanaz a hibaüzenet - A kiszolgáló nem található. Az előbb belinkelt listában a DNS prefetching kikapcsolásáig mindent megcsináltam a hirdetések blokkolásán és a hosts file-os cuccon kívül. bocs a szakszerű magyarázatért :D
2013. júl. 2. 09:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt találtam, remélem segít.


"See if you can access the sites through Safe Mode With Networking.

Keep tapping F8 as soon as you turn on the computer and a start up menu will appear. Use the arrow keys to choose the mode and press enter."

[link]

2013. júl. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!