Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifin keresztül meg lehet...

Wifin keresztül meg lehet nézni az előzményeket?

Figyelt kérdés
a kérdésem az lene,hogy ha valaki fel lépett a wifi hálózatomra,akkor meg birom tekinteni az előzményeit,netán láthatom valahogy a képernyőjét,levelezéseit.pl androidos telefonnak vagy pc-nek.

2013. júl. 3. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Megfelelő szoftverekkel igen.

PL backtrack, iTalk, TeamView, plusz még vagy ezer.

2013. júl. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges. Vagy nagyon bonyorúlt lenne. Talán egy informatikus megtudná csinálni.
2013. júl. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az előzmények mindig a használatban lévő gépben tárolódnak(beállítás függő)

Azaz ha meg akarod nézni akkor be kell törj abba a pc-be.

Az első válaszoló hekker progikat ajánlott neked de szerintem ezeket elfelejtheted.

Számodra a válasz NEM.

2013. júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jelenleg nem lehet megnézni. ha esetleg egy szervergépen keresztül menne ki az internetre a jel, és az naplózza, akkor megtudnád nézni, vagy egy komolyabb router is tud ilyet, de szerintem a tiéd nem.
2013. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Az első válaszoló hekker progikat ajánlott neked"

Marhára nem ajánlottam neki hacker rogramot. A Backtrack egy szervertesztelésre fejlesztett operációs rendszer,a többi meg távoli felügyeletre használatos szoftver.

Mondhattam volna SSH szervert is helyettük, de windows-on elég macerás.

2013. júl. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!