Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Minek 4G Magyarországra...

Minek 4G Magyarországra amikor sok helyen még mindig nem lehet telefonálni?

Figyelt kérdés
Fel nem tudom fogni. Pl. nálunk 3G szinte alig van, telefonálni sem nagyon lehet. Normális használható 3G még mindig csak a városokban van. Először nem a 2G-3G hálózatokat kellene fejleszteni? Vagy a normális internet, telefon is csak a pestieknek jár?

2013. júl. 5. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem jótékonysági intézmény hanem üzlet. Ott érdemes fejleszteni, ahol meg is térül, a nagy népsűrűségű területeken. Nagyvárosokban gondolom a 4G is újabb bevételi forrás, ezért megcsinálják.
2013. júl. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

Jogos, viszont mindig a pénz beszél. A nagyvárosokba lényegesen több előfizetőre számíthat a szolgáltató és hamar megtérülnek a beruházásárai.

Én egy román határ menti alig 2000 lakosú faluba lakok. Nevetséges, de pl. Vodafone teljesen használhatatlan nálunk telefonálásra se. Az én T-Mobile -os telefonom, meg ha rossz az idő mindig át akar váltani román szolgáltatóra, amit persze nem engedek neki. :D

A mobilnetet meg mindenki felejtse el nálunk. A sebessége a régi 56k -s modem korszakára emlékeztet. Az egyetlen szerencse, hogy 100% -os az ADSL internet lefedettség, csakis ennek köszönhető, hogy nem vagyunk elvágva a külvilágtól.

2013. júl. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2.!


Nálunk sajna csak a T-Mobile internet szolgáltatását ,,élvezhetjük"

2013. júl. 5. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!