Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy nekem...

Miért van az, hogy nekem elvileg 100 mbps-os internetem van, de ha pl felmegyek egy speedtest oldalra, akkor azt írja, hogy a letöltési sebességem 2 mbps?

Figyelt kérdés
Ezt nem nagyon tudom hova tenni, ráadásul letölteni is ilyen sebességgel tölt le. Ha nagyon hülye kérdés, akkor elnézést kérek :)

2013. júl. 5. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
a kábel adatsebessége annyi.
2013. júl. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A hálókártya 100Mbps sebesség közvetítésére képes belső hálózaton (LAN), elméletileg. Az előfizetett (WAN) internet már csak az annyi lesz amekkorát rendeltél, annak a maximumát nem igazán fogod túllépni.

A Diginél van 80 és az UPC-nél 120, egyből gyanús kell legyen hogy nincs is 100-as internet amit meg lehet venni.

2013. júl. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó jól írja. A 100 az a hálókártyád maximuma de te nem ekkorára fizettél elő, azért olyan kevés. Nézz utána...
2013. júl. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2013. júl. 6. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!