Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gameplay videókat szeretnék...

Gameplay videókat szeretnék készíteni youtubera?

Figyelt kérdés
Xboxon szeretnék felvenni mindig legújabb játékokrol végigjátszást pl majd gta 5 ... hogyan tudom felvenni xboxrol ? megéri belevágni ? hol hirdessek ? (adsenzevel szeretném osszekapcsolni de engedélyezve van youtuben is hogy bevételt szerezzek a videoimbol) hogykezdjek neki?:) pár éve csináltam ilyet csak pc videokbol..

2013. júl. 6. 01:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán kéne küldj egy linket (akár pc-s videóidból) hogy lássuk milyen vagy és hogy megérheti-e.
2013. júl. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

aha. kb.

de ne ebből akar megélni, menj el dolgozni mint mi is ^_^

2013. júl. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
akar -> akarj (mielőtt bele kötnél a helyesírásomba). Na meg nagybetű, hivatkozok arra hogy ezt kb hajnali 2 órakor írtam meg. :D
2013. júl. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már nincsenek fent mert miután abbahagytam toroltem az osszeset...:/ semmi baj énis szlovákiai vagyok nekem is rossz kicsit a helyesírásom:) de úgyszeretném hogy csak a gameplayt felveszem és felteszem youtubera... es ha tudom minnel gyorsabban(mikor kiadják a játékot rogton utána ) es elkuldom valami oldalakhoz hogy osztják meg ... pl gta 5 t valami gta rajongoi oldalnak stb , így legalaább egy két ezres nézettségre számíthatok:) szerintetek jó otlet? nem ebbol szeretnék megélni én csak + pénznek :) havi 50eurónak már úgy orulnék mint majom a farkának :D de nemértem hogy olég aktiválnom youtuben a Bevételszerzési lehetőség et youtuben vagy kell még google adsensen is csinálnom , es hogy kapom meg a pénzt ? es hogytudok felvenni xboxrol gameplayt?:) elnézést a sok kérdésért egyszerre es a helyesírási hibákért!
2013. júl. 6. 02:24
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az a baj kezdesnek draga lenne meg lattam videon 50$ keszuloket is.... talaltam olyat is h usb re rateszem snagitot beszurom es automatikusan felveszi amig bevan szurva...telleg mukodhet? utana ha lenne legalabb 1000res nezetsegem elso honapba befektetnek egy ilyenre is
2013. júl. 7. 03:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!