Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A torrentem nem tölt felfele...

Pável Alex kérdése:

A torrentem nem tölt felfele pedig elvileg mindent beállítottam amit itt már olvastam mégsem működik. Remélem van aki tud rá megoldást. Lejjebb leírom bőven. Történt már ilyen valakivel?

Figyelt kérdés
Nemrég váltottunk feljebb 2 csomaggal az internetet érintően. Jelenleg felfele 5mb/s-el kéne töltenie de nem tölti szinte sehogy (0,4KB/s talán) legalábbis azt írja. Www. Speedtest. Net/my-result/2819258753 . Olvastam már pár kérdést és elvileg mindent beállítottam hogy jó legyen mégse működik! Elég jó mostmár szerencsére az internetünk. U. I. : Próbáltam a Bittorrentet és az Utorrentet is egyik se vált be. Volt valakinek hasonló problémája? Lett megoldás?

2013. júl. 6. 11:43
 1/5 janee01 válasza:
Ha azt írja: seed akkor töltöd felfele csak nincs senki aki a másik oldalon leszedje tőled, ezért nem látsz adat mozgást. de elvileg a letöltős oldalak a seedelést is figyelembe veszik az aránynál. szal fel vagy csatlakozva csak valszeg sokan töltitek fel és rádd éppen nincs senki csatlakozva hogy rólad szedje le. nemtom érthető e :D
2013. júl. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha például nincs aki letöltsön tőled, akkor hova tudnál feltölteni?

A megoldás számomra az nCore, ott nincs arány, ha nem tölti tőlem senki, hát akkor nem. 48 óra seed után nincs kötelezettségem.

2013. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hiába van gyors neted és minden jó beállításod, ha nincs kinek visszatölteni. Vagy rajtad kívül még több tízen töltenek fel egy pár embernek.

Ilyen kérdésnél a torrentek megosztási arányára van szükség, hogy ha te nem érted a számokat akkor más meg tudja mondani miért nem megy a feltöltés.

Majdnem minden esetben a túlseedeltséggel vagy a letöltőnek hitt partial seederekkel van a probléma, amit te nem tudsz befolyásolni.

2013. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nos akkor:

1.Köszönöm szépen igen érthető!

2.Aha igen én is nCore-ról szedek és oké nemtudtam hogy 48 óra is elég :D

3.Ház nem egészen értem de kb a lényeg megvan!

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget most már értem!

2013. júl. 6. 12:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha belépsz az oldalra kattints fent az Aktivitás menüpontra, azon belül a Seed kötelezett torrentekre. Ott láthatod miket és mennyi ideig kell még seedelni. Tapasztalatom szerint 1-es arányig visszatölteni képtelenség, hónapok óta egyet sem sikerült, ezért én is csak az időt veszem figyelembe.
2013. júl. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!