Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Router mögül használhatunk...

Router mögül használhatunk ketten is külön-külön accountot az ncore-on?

Figyelt kérdés
Két gépünk van, router mögül tesóm is meg én is külön accountot használnánk. Tesómnak laptopja van ami egy picit lassú, ezért nagy részt az én gépemet használná letöltésekkor, tehát egy gépről ketten is felmennénk, észre venné ezt a staff?
2013. júl. 6. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:

"7. kérdés: Routerrel osztott netet használok(unk), mi a teendőm(őnk)?

7. válasz: Semmi, mi azt látjuk pontosan.


10. kérdés: Beléphet szomszéd / rokon / bárki az én gépemen a saját accountjával?

10. válasz: Nem, kérjen meg, hogy lépj be a saját accountoddal, s használjátok azt.


11. kérdés: Én beléphetek a saját accountommal más gépén?

11. válasz: Nem (ha van az illetőnek saját accountja), kérdd meg, hogy lépjen be a saját accountjával, s használjátok azt."



Egy fiók két gépről - szabad

Két fiók egy gépről - tilos

Mivel mindkét gépen beléptetek a saját profilotokkal, máséval már nem lehet. Azaz nem használható két fiók felváltva két ember számára. A megoldás, hogy az ő céljaira is a te profilodat kell használni, mivel a te gépedről már csak te léphetsz be.

2013. júl. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én használok 2 ncore-t egy gépről. Csak arra kell ügyelni, hogy két külön böngészőt használjatok, pl.: egyikőtök Operával, másikotok, csak Chrome-al léphet fel.
2013. júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kösz a választ!

Második az a baj hogy annyira hülye a tesóm hogy ezt sem értené meg. Hagy menjen neki laptopról úgy is kitiltják majd az oldalról.

2013. júl. 6. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!