Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hivatalosan tudok valamit...

Hivatalosan tudok valamit tenni, hogy levegye a telefonszámom a facebook-on az üzenőfaláról?

Figyelt kérdés
Most ért véget egy több éves kapcsolatom. Pár napja volt barátom lányának fotóját elég furcsa szituban találtam meg. Küldtem neki sms-t, figyelmeztetni akartam, vigyázzon mit csinál. 13 éves, gyerekvédelmi eljárás alatt van, korához képest olyan dolgokat csinál, ami nem normális. (cigi, ital, verekedés, szexuális téren...) Két kártyás a telefonszámom, és véletlenül arról a számról küldtem sms-t, amit Ő nem ismer. Ő rögtön kiírta az üzenőfalára, hogy kié ez a szám. Még akkor tisztáztuk, hogy én küldtem, kértem, hogy vegye le, de nem tette. Volt barátomat is kértem, így is ott van a telefonszámom a nyilvánosság előtt. Próbáltam letiltatni, de olyat ajánlottak fel, hogy én ne lássam, mi ne lássuk egymást,... Nem ez a célom, hanem hogy senki ne lássa. Mit tudok még csinálni?
2013. júl. 7. 17:04
 1/1 anonim válasza:
Szerintem nem.
2013. júl. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!