Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-on hol tudom megnézni,...

Ncore-on hol tudom megnézni, hogy visszaseedelte-e a torrentet?

Figyelt kérdés

Az aktivitás menüpont alatt 4 torrentet mutat, de én 11et töltöttem eddig.

Ha a profilomra megyek, ott azt mutatja, hogy egy árva megát sem töltöttem fel, pedig már megvan lassan egy hete, és mikor gépezek, mindig be van kapcsolva, hogy seedeljen.

Hol találom meg, hogy mennyit töltöttem vissza mindenikből? Vagy ncoreon az arány kell?

Az is elég ha linkelitek azt a menüt ahol leírja,mert nem találtam a szabályzatnál.


2013. júl. 8. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Hjaj... TE nem töltesz vissza semmit. TE maximum seedelni tudsz, aztán ha kell valakinek az adat, akkor ESETLEG lesz feltöltésed. Éppen ezért ami kötelező az nCore-on, hogy egy torrent 48 óráig minimum seedben legyen és ennyi. Az aktivitás menüpontban csak az látszik, amellyel még nem teljesítetted a kötelező seedet. Ha átkattintasz az "összes torrent"-re akkor látni fogod a régebbieket is.
2013. júl. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. és ha már megvolt a 48 óra, akkor a torrentet már áthelyezhetem, máshová rakhatom, vagy még hagyjam seedelni?
2013. júl. 8. 13:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Hivatalosan 48 óra, plusz a letöltött adat méretével arányos idő a kötelező, most fejből nem tudom, hogy gigánként hány óra jön rá, szerintem érdemes mondjuk 55-60 órát hagyni aztán kész, egyébként utána már azt csinálsz vele amit akarsz.
2013. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az aktivitás menű alatt ha ott van azt kell.ami nincs azt nem .

Rossz beállítás.Először szedd le a régi u torrentet,Az újat rakd fel .Most ez:3.3.1-es.Majd alább adom a beállítási segédletet,hogyan is kell?Nekem azóta jó.

[link]

2013. júl. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2013. júl. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt megteheted a helyes beállításokat.
2013. júl. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amíg az aktivitásból el nem tűnik amit töltöttél,addig ne töröld ki,a helyéről.Közben már áthelyezheted.Jó azt olvasni,hogy teljesítetted a seed kötelezettséget és minden eltűnik.
2013. aug. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kovács ferencz válasza:
Torent be állítása paszívból- aktívra
2020. júl. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!