Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetek youtube partner?

Hogyan lehetek youtube partner?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Youtubon van 67000 megtekintésem 356 feliratkozóm . Azt szeretném kérdezni hogy hogyan lehetek youtube partner?És hogy hol lehetek partner. Ha lehet social bladen ne mert ott már próbáltam de nem írtak vissza 1 hónap után sem. Köszi a válaszokat!
2013. júl. 8. 22:18
 1/5 i hate this world ***** válasza:
Ilyen kevés nézettséggel nem fogják elfogadni a jelentkezésedet sajnos. Legalább 200-300 ezer view és 5000 subscriber kéne, mielőtt jelentkezel partnernek.
2013. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nehezen hiszem el mert láttam má 200 feliratkozós kb 30e megetekintéses youtube partnereket..
2013. júl. 8. 23:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg szabály vonatkozik a partner programban résztvevőkre bemásolok egy párat és azok csak az hogy mit ne tölts fel, számít a tartalmad is hogy miből készül műsor hányan térnek vissza stb


Ne tölts fel szerzőijog-védelem alatt álló tartalmat, ha nem rendelkezel a videó használatára vonatkozó kifejezett engedéllyel.

Ne tölts fel nyíltan vagy erősen szexuális jellegű tartalmat.

Ne tölts fel meztelenséget vagy részleges meztelenséget ábrázoló tartalmat.

Ne tölts fel személyek vagy csoportok ellen irányuló gyűlöletkeltő vagy sértő tartalmat.

Ne tölts fel túlzott káromkodást tartalmazó tartalmat.

Ne tölts fel erőszakot ábrázoló tartalmat.

Ne tölts fel kábítószert vagy kábítószer-használatot ábrázoló tartalmat.

Ne tölts fel állatkínzást ábrázoló tartalmat.

Ne tölts fel kiskorúak veszélyeztetését vagy negatív, sértő kihasználását ábrázoló tartalmat.

Ne tölts fel illegális vagy veszélyes cselekményekre buzdító tartalmat.

Ne tölts fel táplálkozási zavarokat népszerűsítő tartalmat.

Ne tölts fel félrevezető vagy pontatlan metaadatokkal rendelkező tartalmat, beleértve az indexképeket, címeket, címkéket és kategóriákat. Ez a visszaélés rontja a felhasználói élményt a webhelyen.

2013. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tegnap jelentkeztem az RPM Networksnél partnernek és el is fogadták !Ma reggel küldték hogy csatlakozhatok hozzájuk már engedélyeztem a cuccokat a youtube fiókomon már írja hogy RPMNetworksnél vagyok partner :) Már csak a szerződésre várok :))) Már nem kell segítség köszi a semmit xD
2013. júl. 10. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
féreg
2013. júl. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!