Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet az új honfoglaló...

Hogyan lehet az új honfoglaló szintjeit átszámítani a régi JEP-es kategóriára?

Figyelt kérdés
Most a 71. szinten vagyok. Be lehet ezt nagyjából lőni, hogy mennyi ez a régi "mértékegység"-ben?
2013. júl. 9. 15:11
 1/4 anonim válasza:
Szia! Sajnos nem lehet, mivel nincs már semmilyen objektív mérőszám (régen is inkább a VEP, mint a JEP volt ilyen). A szint főleg a játékszámtól függ, annak ellenére, hogy ugyanazt a szintet folyamatos győzelmekkel kb. fele annyi idő alatt el lehet érni, mint mondjuk 2. helyekkel. A vár giccsessége szintén nem teljesen jó erre. Akinek giccses a vára, valószínűleg tud valamit, azonban a régi piros keresztesek közül is aki nem játszik sokat, annak a vára sem lesz nagy, annak ellenére, hogy azóta nem felejtett el játszani. Mennyi JEP-ed volt, ha nem titok ? :)
2013. júl. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
6200 volt, amikor utoljára játszottam.
2013. júl. 19. 23:29
 3/4 A kérdező kommentje:
Most meg 71-es szint. De valahogy nem megy úgy, mint régen. Viszont segítséget sem veszek igénybe, csak simán saját tudást.
2013. júl. 19. 23:30
 4/4 anonim válasza:
Az már nagyon jó :) Mostaniban kicsit összesűrűsödött a mezőny a sok új kérdés miatt, valószínűleg mindenkinek csökkent volna a VEP-je (ha még lenne ilyen adat). Most 1 hetet játszottam intenzívebben, találkoztam sok játékossal, akiknek a régiben piros vagy kék keresztjük volt, ők is hibázgattak.
2013. júl. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!