Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az, ami miatt a YouTube...

Mi az, ami miatt a YouTube észreveszi feltöltés után azonnal, hogy mozifilmet töltöttem fel? Hogyan lehet azt az összetevőt kiszedni a legegyszerűbben a filmből, hogy a YouTube azt higyje, hogy az privát készítésű videó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fel szerettem volna tölteni 1-2 videót a YouTube-ra, hogy aztán eltérő helyszíneken is megnézhessem őket. Viszont feltöltés után azonnal jött a rendszertől az üzenet, hogy olyan tartaslmat töltöttem fel, ami jogsértő és felszólítanak a tartalom (videó) eltávolítására.


Azt szeretném megtudni, hogy hogyan tudom úgy feltölteni a filmet, hogy a YouTube ne érzékelje jogsértő tartalomnak, hanem úgy kezelje, mintha az én privát videóm lenne?


Várom válaszaitokat.


Köszi!


2013. júl. 10. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Tölsd fel google drivera, onnan nem törlik az ilyen videókat sem. Igaz a tárhely csak 15 GB, de pár film azért itt is elfér.
2013. júl. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, de sajna onnan nem tudom lejátszani a YouTube Androidos klienssel. Szóval, YouTube megoldás érdekelne mindenképpen.
2013. júl. 10. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!