Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kamu helymeghatározás facebook...

Kamu helymeghatározás facebook-on? Tehát, ha mobilról küldök üzenetet, a GPS miatt kiírja, hogy hol vagyok éppen. Tudom, hogy ezt kilehet kapcsolni, de van-e arra mód, hogy egy kamu települést adjak meg, például az ország másik végén lévőt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 23:23
 1/2 anonim válasza:

Figyi. Szerintem próbáld meg proxyval megcsinálni. Ugye a profynak az a lényege, hogy kiválasztassz egy adott kontinensből egy "ip-t" és arról keresel. Pl kiválasztassz koreai ip-t. (olyat célszerű, amely gyors)

például egy ilyen nagyon jó kis oldal a HideMyAss (viccesen fordítva => rejsd el a seggem ^^) Így szerintem működni fog, mivel az internetedet "koreából használod" ezért szerintem oda mér be a facebook. Még nem próbálltam. Szerintem működőképes. :)

Remélem tudtam segíteni neked!

2013. júl. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

(első hozzászoló vagyok)


Hozzá kell tennem, hogy ezek CSAK országból valóak. (így ha te azt akarod állítani, hogy pl. nagytarcsán laksz, akkor azt nem tudod elhitetni vele, mert ezzel azt nem lehet. Viszont pl egy határmenti várost mondassz, és behazudod neki, hogy csak szar, és horvátországnak érzékeli. Bár kíváncsi lennék, minek kell neked ilyen :)

2013. júl. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!