Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudom megnézni Facebook-on...

Hol tudom megnézni Facebook-on hogy kiket követek?

Figyelt kérdés
Mert a falon egy csomó török ember van akiket én állítólag követek és látom a képeiket meg egy csomó mindent kiirkálnak és azt se tudom kik azok... Nektek nincs ilyen?

2013. júl. 11. 16:30
 1/5 anonim válasza:
0%
:)
2013. júl. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Nincs ilyen, sőt, lehet hogy feltörtek és valaki likeolgatja a török embereket, illetve feliratkozik rájuk. Szerintemjárj utána. Amúgy profil,kedvenceknél látod hogy elvileg kiket likeoltál meg kikre iratkoztál fel.
2013. júl. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem is ez áll fent jelenleg, egyszer belekattintottam egy linkbe ahol 2 percenként ki tett egy linket nekem automatikusan és be jelölt rajta egy csomó embert, valószínűleg ez onnan származik mert én is folyamatosan kikövetem őket.
2013. aug. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Saját adatlapon az Ismerősökre kattintasz, a fejlécben ott vannak a Követések. Arra kattintva egyenként ki tudod őket iktatni.
2013. aug. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Tudom, hogy már régi a kérdés, de én tegnap egy ismerősöm gépén léptem be, azóta nekem is vannak ilyen követéseim. Ott neteztem a gépén, egyszercsak bejön az ő facebook oldala egy új lapban, egy arab oldallal, magától lájkolta, majd bezárult. Ezután egy sürgős üzenetet kellett küldenem, ezért muszáj volt belépnem. Azóta 120 embert követtem, automatikusan lájkolok dolgokat. Amikor letöröltem akiket követtem az automatikus lájkok megszűntek, de sajnos az automatikus követések nem szűntek meg. Sikerült megoldani ezt a problémát?
2014. szept. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!