Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Teljesen összeomlott a Youtube...

Teljesen összeomlott a Youtube, mind a Firefoxon, mind a Chromeon és nem tudom mit csináljak!?

Figyelt kérdés

Bármilyen videót próbálok lejátszani, csak ez az ablak jön fel, pedig már újratettem a firefoxot, chromeot is (ott azt írja, hogy a plug-in nem válaszol), újratelepítettem a Shockwave-t is, nem tudom mi lehet, pls valaki segítsen!


[link]



2013. júl. 11. 18:17
 1/2 csacsi2 ***** válasza:

Amit látok a képen az nem igazán a flashplayer hibája.

Firefoxban menj az előzmények törlésére, válaszd a "minden" -t jelöld ki az összeset kivéve a jelszavakat és törlés.Majd indítsd újra a firefoxot.

A firefox és a Chrome Plugin bázisu kiegészítőt használ (nem a shochvawe player)


uninstalláld (telepít/töröl) az Adobe Flash Player ? plugin -t.

Majd innen töltsd le és telepítsd fel:

Windows - Plugin-based browsers - Download MSI Installer

[link]

2013. júl. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha törlöd az előzményeket, cookiekat, akkor visszaáll normálba, nekem is volt ilyen pár napja.
2013. júl. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!