Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van értelme wifi antennát venni?

Van értelme wifi antennát venni?

Figyelt kérdés

Van értelme ilyenbe befektetni csak hogy ingyen fogjam a netet?


[link]


2013. júl. 12. 10:56
 1/3 anonim válasza:
56%
Ezek nagy távolságra szánt hálózat-átvitelre szolgálnak, nem pedig "netet lopni". Felejtsd el az ingyen netet, olyan nincsen.
2013. júl. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha lesz mit fogni akkor van. Érdemes lenne körbenézned a házad körüli ~100m sugarú körben hogy vannak-e éttermek/kávézók/benzinkutak, szóval olyan helyek amiknek a wifi hálózatát szabadon használhatod.

Ez az antenna amit linkeltél jó, de kevesebb pénzért vehetsz jobbat. Nekem egy TP-Link ANT2424B-m van, ami 24dBi-es, és 9000Ft újonnan (én használtan 6000-ért vettem). Itt egy link: [link]

2013. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen, ingyenes, ha kuncsaft vagy. Valamit valamiért. Nekem sem tetszene, ha nyitnék egy kávézót ajándék-wifivel a vásárlóimnak, és rátelepedne 125 lakó a közelben, és leterhelné a p*csába. Szóval ha keselyű vagy, megteheted, de nem mindenki szereti az ingyenélőket.
2013. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!