Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért megy el az internet?

Shaco kérdése:

Miért megy el az internet?

Figyelt kérdés

Az a bajom hogy bekapcsolom a gépem, és semmi gáz, megy minden a net is. Utána pl skypozok haverokkal meg netezek akkor sincs baj. De egy idő után megy a Chrome és egyszer csak nem tölt be az oldal mintha nem lenne net, de a skype megy továbbra is. Először azthittem a skype, reset és nem skypoztam ment minden de egy ora után megint elmegy, amit jobb lent a sarokba nem jelez mert azt irja van net.(kábeles net, routerről osztva kábellel)

Na és ez megy már hetek óra hogy van net, jó elmegy, reset gép megint van net, elmegy ujra reset...

Valaki valami ötlet?? :// virust nem találtam, hűtések rendben a gépben..:/



2013. júl. 12. 11:56
 1/3 anonim válasza:
Ez a szolgáltató hibája, nálunk is mindig szakadozik, mert sokszor van itt vihar, ha nincs vihar akkor is, egyfolytában elmegy, visszajön, elmegy, visszajön.Maximum az segíthet ha szolgáltatót váltassz.
2013. júl. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Golan Trevize ***** válasza:

Routered is okozhatja.

Próbáld meg router nélkül, közvetlenül a modemről is.

Amúgy milyen routered van?

2013. júl. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

eloszor is koszi a valaszt!

masodszor telefonrol irok azert nincs ekezet....meeeerthogy ulok a gep elott de nincs se kabelen se wifin net..ez azert gaz mert a telefonrol wifirol vagyok, egy masik gep ugyanazon routerrol (tp link tl-wr340gd) hibatlanul csatlakozik a netre akkor is ha a sajatomrol nemtudok szoval valszeg a gepem szar...

mar kb mindent megprobaltam, bios reset, alaplapi driverek ujrarakasa, de semmi megoldas... neha van, neha nincs es semmit nemtudok kezdeni vele.

ötletek? :////

2013. júl. 19. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!