Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 2 napja mindenhol reklámok...

2 napja mindenhol reklámok vannak az oldalakon és nem tudom eltűntetni őket. A blogger-ban belelógnak a szövegbe, youtube-on a videók fölött idegesítenek, filmnézéskor főleg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

chrome-t használok. egyszer csak, mikor gépelni akartam a blogomba, a bejegyzéseket eltakarta 2 hirdetés is. mikor a statisztikákat nézem, félig az is le van takarva. még a hirdetésre sem lehet rákattintani.

most youtube-on néztem volna videót, erre lejjebb csúszott az egész oldal egy reklám miatt.

és nincs sehol egy 'x'!

már nagyon idegesítő, mert lassabban töltődik minden.


Mitől van ez?? Mi okozhatta??

ez az oldal rakja be a hirdetéseket:

[link]


már plafonon vagyok -.-


2013. júl. 12. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld ki ezt: [link]


Az utóbbi program az ilyen rosszindulatú reklámok, toolbarok stb. eltávolítására hivatott. Nem garantálom, hogy működni fog, de nekem hasznomra vált. A kezelésénél fontos, hogy először szkennelsz majd törlesz, utána pedig újra kell indítani a gépet.


Amúgy pedig elég egy egyszerű adblock chrome kiegészítő.

2013. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm, remélem működik :-)
2013. júl. 13. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!