Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért a tegnapi változata...

Miért a tegnapi változata tölt be a ma meglátogatott internetes oldalnak?

Figyelt kérdés

Egyre idegesítóbb már. Ma reggel az index.hu hírportált olvastam perceken át, amikor észrevettem, hogy az oldal tetején péntek és nem szombat van írva. Ráfrissítettem a böngészőben és már új hírekkel, új képekkel a szombati változat tölt be.


A böngészőm úgy van beállítva, hogy nem tárol el semmit, minden beállítása a legnagyobb diszkréció szerint van beállítva, tehát kilépéskor törli az előzményeket.

De ha nem így lenne se lenne normális, hogy egy előző napi oldalt mutat, amikor annak a tartalma már megváltozott.


Internet Explorer 10-et használok, de 9-esnél is időnként előfordult ez a hiba.

A böngészőt mindig a Fájt->Kilépés-sel zárom be. Ezután látom is az egér köralakű folyamatjelzőjét, hogy dolgozik valamin (előzményeket töröl). A gépet is szabályosan kapcsolom ki.

De néha mégis megtörténik. Szét tudnám ütni az egészet.

Gondolj bele ha lottószámokkal lenne ugyanez, betöltené nekem a tavalyit, mert egyszer valamikor megnéztem...



2013. júl. 13. 09:01
 1/1 tamasoft ***** válasza:
Próbálj más böngészőt, az IE ilyen. Vagyis kinek milyen; de ha ilyen idegesítő hibát dob, meg kell válni tőle (amúgy is persze).
2013. júl. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!