Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube hiba MIÉRT?

Youtube hiba MIÉRT?

Figyelt kérdés

annyi lenne a probléma, hogy mindig mikor elindítok egy videót, 2 dolog történhet: nincs hang, -vagy- se kép, se hang..

körülbelül 5x-10x kell újratöltenem az oldalt, hogy legyen kép és hang is, és már kezd az agyamra menni, mikor nézek egy lejátszási listát, mindig meg kell állnom közben, és újratöltögetnem az oldalt. adobe flash playerem van (11.8.800.97-es verziójú),shockwave playerem és adobe air-em is van, chromeot használok, hiába zárom be a lapot, vagy a böngészőt, nem segít. Bővítmények amiket használok: AdBlock, AdBlock+, Auto HD for YouTube (mielőtt ezt telepítettem, már fennállt a probléma), VLC web player (vagy mi a fene). Ha valaki tapasztalt már ilyet, és meg tudta oldani a problémát, megköszönném a válaszát.sőt, előre is megköszönöm: kösz



2013. júl. 14. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
használj firefoxot, ahhoz amúgy is több kiegészítő van.
2013. júl. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

-.-



ismerem a firefoxot... sajnos túlságosan is jól ismerem... sok ismerősöm azt használT. a youtube ment rajta, de sok alapvető dologban hátrányt jelentett, például egy csiga még az explorerhez képest is, a másik dolog meg, hogy az adobe flash playert is külön kell telepíteni, és folyamatosan frissíteni is szükséges MANUÁLISAN! nem kell firefox, és nem az volt a kérdés se, hogy milyen böngészőt használjak.

2013. júl. 24. 22:17
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem firefoxal flashplayer nélkül is megy a youtube
2013. júl. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ahhoz gratulálok, de én személy szerint letojom a firefoxot, és továbbra is a saját kérdésemre várok válaszokat
2013. júl. 25. 23:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, h kitörlöd a böngészési előzményeket, az orvosolhatja a problémát. A másik, írd be a keresősávba, h : chrome://plugins , itt ha az adobe flash player-nél több fájl is van, akkor csak egyet hagyj engedélyezve, majd restart.
2013. aug. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
van a pluginsnál egy adobe flash player, meg egy adobe shockwawe player, gondolom azok engedélyezve lehetnek, de az előzmények törlését akkor kipróbálom, köszi a tippet!
2013. aug. 5. 11:45
 7/10 A kérdező kommentje:
hát sajnos ez sem nagyon segített, a hiba mondjuk egyre kevesebbszer jelentkezik, de mikor jelentkezik, nem lehet tőle szabadulni. egyéb ötlet? senkit nem szidok le, ha esetleg ad egy jó tippet, vagy 100% diagnosztizálja a problémát, és segít a megoldásában :)
2013. aug. 9. 07:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Jól látom, két adblockert is használsz ? Próbáld ki, h kikapcsolod valamelyiket, és újraindítod a böngészőt, hátha összeakadnak és azért van a hiba. Ha ezután sem lesz jobb, akkor sztem telepítsd újra a Chrome-ot.
2013. aug. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
rendbe, megpróbálom. amúgy azt vettem észre, hogy az adblock plus sokkal kevesebbet tud mint a sima adblock, tehát az megy a süllyesztőbe :)
2013. aug. 9. 19:45
 10/10 A kérdező kommentje:
AdBlock + letiltva, de még mindig semmi eredmény. majd holnap akkor újra rakom a böngészőt, és majd jelentkezek. csak a mentett jelszavakat sajnálom. valaki nem tudja, hogy tudnám őket lementeni? válaszokat előre is köszi!
2013. aug. 9. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!