Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnék Tumblr követőket...

Kacsacsoruemlos kérdése:

Hogy tudnék Tumblr követőket szerezni?

Figyelt kérdés
Ne mondjátok, hogy minőségi tartalmakkal, mert a barátnőm csak macskákat posztol folyton és van egy csomó követője... szóval?

2013. júl. 14. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
ööö... macskákkal esetleg? csak mert az minőségi tartalom. VISZONT a kutya már nem. CSAK A MACSKA, AZ A MENŐ!!!
2013. júl. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A cuki cicáknak tényleg nagy kultusza van a neten.


Én 3 megoldást látok:

A. minőségi tartalommal (IGENIS, JAVÍTSUK MÁR A SZÍNVONALAT!!!)

B. macskás képekkel

C. szexi lányos képekkel

2013. júl. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát igen, a harmadik opció tényleg dobhat a számokon, de nem vagyok benne biztos, hogy megfelel a felhasználási feltételeknek. (első voltam)
2013. júl. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

-kövess te is sok embert, néhányan akik közülük megnézik a blogodat visszakövetnek

-néhány felhasználó szokott "promo"-kat rendezni, amikor megosztja a blogodat

2013. júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
84%

Hát, nekem minőségi képes blogom van :D Egy hete csináltam, azóta 269 követőm lett. Nem tudom, az nálad soknak számít vagy kevésnek :D

A lényeg az, hogy legyen egy témaköröd. Például nekem ha most hypster blogom van, akkor nem fogok képeket posztolni a Metallicáról. Szóval, mindig maradj az adott témakörnél. Ez az első szabály. A második, hogy legyen egy szép, átlátható, mégis különleges témád, amit nem csak a tumblr.com-ról szedtél le, hanem igenis sokat kutakodtál, mire megtaláltad. Rengeteg tumblis oldal van, ahol egy csomó téma található, amiket felhasználók készítettek. Ezek sokkal szebbek, mint azok a random témák, amiket csak úgy a tumblr főoldalán találsz. És ezért különlegesebb is lesz a blogod, mivel nem minden második embernek legy ugyanaz a témája, mint neked. Ha lehet, ne legyen full fekete (csak abban az esetben ha a blog sátánista témájú képekkel van tele) és ne is legyen túl mintás, hanem olyan egyszerű, de nagyszerű, sidebarral. Ha szép témád van, az már magában nyereség, mivel amit a látogatóid először meglátnak, azok nem a posztok, hanem a témád, és ha a témád elnyeri a tetszésüket, akkor meg fogják nézni a posztjaidat és még be is követnek.

A harmadik dolog, hogy tölts fel Te is képeket! Lehet sajátkészítésűeket is, de egy kis csalással lehet neten talált, kevésbé ismert képeket is. Az emberek nyitottak az új dolgokra, és minél kevésbé ismert valami, annál nagyobb érdeklődéssel fogadják majd.

A negyedik, hogy kövess be blogokat! Lehetőleg a te témaköröddel megegyezőeket.. írj nekik üzenetet, dícsérd meg a blogjukat, csevegj velük, kérd meg őket, hogy csekkolják a blogodat és hogy nagyon örülnél neki, ha véleményeznék, esetleg tanácsot adnának, hogy mivel tudnád kijobbítani.

Az ötödik. Vegyél részt ilyen rebloggolós-lájkolós versenyeken. Manapság egyre több blogger csinál ilyeneket. Csinál egy képet és rebloggolni, vagy lájkolni kell. Majd elegendő reblognál/lájknál kisorsolja, vagy épp kiválasztja a neki legjobban tetszőt. És ha a feljebb említett tanácsokat megfogadod, akkor elég nagy esélyed lesz rá, hogy a Te blogod lesz az, ami megnyeri ezt a versenyt.

Na, regény vége. Huh, remélem valamit azért segítettem. Legalábbis nekem így sikerült követőket gyűjtenem, szóval... :)

2013. júl. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Van a facebookon egy Tumblr Hungary nevezetű csoport, ahol csak magyar tumblisok vannak és hát oda ha kirakod a blogod, ismerkedsz pár emberrel, akkor növekedhet a követőid száma plusz a hangulat is nagyon jó, érdemes lenne csatlakoznod, ha még nem tetted meg.:)

vagy ajánlanám ezt a promo oldalt (minimális angoltudás szükségeltetik hozzá

2013. júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!