Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol kell beállítani a mozilla...

Hol kell beállítani a mozilla firefoxnál, hogy az új lap megnyitásánál a google jöjjön be? Próbáltam az about:config - ot de nekem nem működik

Figyelt kérdés

2013. júl. 15. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Eszközök- beállítások- általános fül- itt a Firefox indításakor - Kezdőlap megjelenítése. Alatta, kezdőlap- ide beírod www. google. com / hu/ amelyiket akarod. Nyomsz egy OK- t.
2013. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha új lapot nyitok így sem a google jön be
2013. júl. 15. 15:38
 3/8 anonim válasza:
Én is próbáltam, sok helyen olvastam erről de szerintem vagy egy app kell vagy nincs bele bekodólva.
2013. júl. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
xd jött valaki oszt rá figyeltem, elírtam :D
2013. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs, kérdező, ez a nap nem az én napom:) Valahogy átsiklottam az új lap fölött. Így természetesen a válaszom nem ér semmit számodra. Elnézést kérek :)
2013. júl. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Melyik màsik lap jön be a google helyett? Az egyetlen megoldás az about:config ez tény és való. Ha valami toolbar vagy más rosszabb kereső jön be a google helyett, érdemes megnézni a Vezérlőpult -->Programok eltávolításánál hogy nincs-e ott az új lappn bejövő kereső vagy más oldal neve, mert azt eltávolíthatod majd aztán újra megpróbálhatod az about:configot.
2013. júl. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Pedig about:configban kell a browser.newtab.url-t állítsd [link]
2015. jan. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Első vagyok! Meg van a megoldás!


Nyiss egy új lapot, töröld ki ami az URL helyén van, és írd be ezt: about:config

Következő lépésként kikeresed ezt: browser.newtab.url

És itt módosítod az érték sávot, értelemszerűen nem kell semmit beírni, csak kitörölni ami ott van! És klikk az ok-ra.

2015. szept. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!