Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van más gomb a Delete-n...

Van más gomb a Delete-n kívül, amivel kilehet törölni a nevünket bejelentkezés után?

Figyelt kérdés
..ugyanis a Delete gombbal nem törli a gép..
2013. júl. 15. 22:40
 1/6 Egy ork ***** válasza:

Nem értelmezem jól. Két különböző kérdésre adok választ.


NumLock-ot kapcsold ki, és . gomb a numerikus bill.-en. Helyi menü (jobb klikk), törlés.


Vagy ha csak rosszul írtad be, akkor Backspace.

2013. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pl: Beírom a nevem a freemail-be, ma kijelentkezés után kiszeretném törölni, amit megjegyzett a gép, hogy nyoma se legyen. DE a Delete gombbal nem sikerül azon a gépen..

Ezért kérdeztem, hogy van e rá más lehetőség is a Google Chrome-ban.

2013. júl. 15. 23:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Shift+Delete ez az új törlési lehetőség a Google Chrome- nál.
2013. júl. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De a Delete gombbal tudok törölni mindenhol, csak azon a bizonyos gépen nem.

Ezért gondolom, hogy a gombbal lehet a probléma. De holnap kipróbálom a kettőt együtt. S ha úgy se jó? Van B terv? :)

2013. júl. 15. 23:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Pár napja rengeteg hasonló kérdés volt fenn ezzel kapcsolatban. Mivel nálam is fennállt a probléma, utána néztem a Chrome súgóban. Alapos tanulmányozás után, megtaláltam a súgóban a megoldást. Az új Chrome verzióban már így működik. A firefoxban maradt a Delete gomb, de a Chrome már csak így törli a felhasználó neveket, meg egyáltalán a kitöltési űrlapokat is ilyen módon kezeli.
2013. júl. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!!!!! :)
2013. júl. 16. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!