Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi köze a munkáltatómnak,...

Mi köze a munkáltatómnak, hogy én mit teszek ki a facebookomra?

Figyelt kérdés

A mai nap folyamán összetűzésbe kerültem a közvetlen felettesemmel, amiért én a bnőmről és rólam képeket tettem fel (semmi durva csak sima képek), valamint számonkért arról h miért megyek én a dolgozóimmal bulizni? (csoportvezető vagyok). Meg hogy miért írok én ki olyan dolgokat, hogy: "Ez volt életem legszebb napja, köszönöm neked, Szeretlek".


Ez csak nekem fura, vagy más helyeken is így van. Mi köze a magánéletnek a munkahelyhez?? Mert szerintem semmi.



2013. júl. 16. 00:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt tőle kellett volna megkérdezni. Nem durván, csak úgy normálisan.
2013. júl. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az volt rá a válasz, hogy ő sem rak fel a bnőjéről képeket, meg ő sem jár a beosztottjaival bulizni. Ezért kerüljem én is, mert rossz lesz visszaszokni sori dolgozóvá.
2013. júl. 16. 00:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Az égvilágon semmi köze hozzá, biztos csak irigy kedik, ha van felette valaki, szerintem ahhoz érdemes inkább fordulni, hogy belédkötött, és megfenyegetett... :D
2013. júl. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Beosztottakkal bulizni _lehet_, hogy nem szerencsés (fogalmam sincs, te hogy bulizol, de ha hányós-fetrengős egy hámból kirúgás, az lehet tényleg nem szerencsés), barátnős dolog pedig lehet "savanyú a szőlő", ahhoz szerintem senkinek semmi köze.
2013. júl. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
tiltsd le vagy rejtsd el előle a dolgaidat..
2013. júl. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A bulizásról annyit, h nem szoktam magam totálra vágni egy két 3-as megy egy pár sör azt kész. Semmi extra. Mondjuk már nálunk olyan előfordult, hogy az emberkét azért rúgták ki mert hétfőtől-péntekig táppénzen volt, szombaton meg elment bulizni és a facebookjára feltette a képeket. De a bnős dolgot egyáltalán nem értem miért fáj neki, mikor neki is van, sőt, ő is az ő beosztottja, mint nekem a saját bnőm. Annyi h nem igazán jönnek ki bent a munkahelyen. Mi ezt megbeszéltük az elején, h kint együtt, bent munkatársak, és nincs is ezzel probléma. De hogy ez miért ba**za egyesek csőrét, ezt nem vágom.
2013. júl. 16. 00:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami miatt szúrod a szemét, vagy csak szeret fontoskodni. Nem értek FB-hoz (nem vagyok fent), de próbáld meg beállítani, hogy semmit ne lásson.
2013. júl. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ötlet?? Tiltani nem akarom, mert biztos h cirkusz lenne belőle. Belehet állítani vhogy , h csak ő ne lássa a dolgaim???
2013. júl. 16. 00:50
 9/11 aspikami ***** válasza:
A tiltás pont erre való. Csak ő nem fogja látni a dolgaidat és nem veszi észre, hogy letiltod, egyszerűen "nem lát", még keresésben sem talál meg. Ez kb olyan mintha törölted volna magad facebookról csak ő nem tud róla, hogy ez nem igaz. :D
2013. júl. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

Nos ha a munkahelyi gépeket használtad lehet azon akadt ki h ne ezen töltögess fel/írogass...

Ezt nem tom nem írtad le.


Ha viszont nem akkor a főnököd egy retardált no lifer marha aki csak azért veszekszik veled mert neki az ilyen dolgok ki martak az életéből v a koleráid utálják és vele soha nem buliznának.


Magyarul féltéken rád és megpróbál különböző kamu indokokkal beléd kötni.


Van egy olyan beállítás fb-n h Ki láthatja a dolgaimat?

Na ott húzd be h csak én ez az Adatvédelmi beállítások-nál van egy ilyen lakat az ikonja, ez a kijelentkezés melleti menü.

Ha ez kész akkor senki nem látja majd a b nős képeidet csak te és a főnök tutti nem fog cseszegetni.

Mert csak a borító képek látszanak majd.

Ha a csak én opció nem jó akkor választhatsz mást is majd meglátod.

2013. júl. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!