Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miböl adódik hogy ahány...

Rumola kérdése:

Miböl adódik hogy ahány helyen mérem az internet sebességét annyi eredményt kapok? És van hogy az egyiken mindig gyengébb mig a a másikon mindig erösebb. Mitöl az eltérés?

Figyelt kérdés

2013. júl. 16. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Például a szerverek távolságától. Egy budapesti szervert kevesebb idő alatt érsz el, mint egy amcsit.
2013. júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tehát nem a t-home szerverét méri?
2013. júl. 16. 12:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Sebességteszt a T-Home hálózatán belül:

[link]

Sebességteszt a T-Home hálózatán kívül:

[link]

Ezutóbbin a lakóhelyedhez közeli szervert válassz.

A mérés idejére kapcsolj ki minden szoftvert, ami az internetet használhatja (torrentkliens, stb.), kizárólag a böngésző fusson. Illetve kapcsold ki a tűzfaladat, vírusirtódat, mert ezek befolyásolhatják, torzíthatják az eredményt.

Egyébként a gyakorlati használat során is ingadozik a sávszélességed, vagy csak a mérőkék eredményei nem stimmelnek? Mert ha mondjuk torrentezés közben stabilan eléred az előfizetői csomagod maximum sebességét, akkor hagyd a p*csába a sebességmérős oldalakat, nem érdemes vele foglalkozni.

2013. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az utóbbi idöben kattantam rá, mert ingadozott a sebesség 1-10 mbit között. 10 es a csomagom.A t-home szerelö azt mondta hogy a hálózati kártyám halt meg.nem tud mit csinálni, de egy idő óta stabil 10 körül van, megjavulhat magátol???? mert szerintem nem
2013. júl. 16. 12:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondolom olyan csomagban vagy, ahol a garantált letöltési sebesség 1 Mb/s, a maximum pedig 10.

G.

2013. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igen abban vagyok, de ez nem indokolja hogy a minimumot adják. ráadásul azt mondja a faszi, hogy a gépem van a halálán,és ez miatt elkért 3600 ft kiszállást

Most tudnak rendesen nyomni. állandó 10 körül van pedig semmit nem csináltam a géppel, csak kicsengettem a 3600 at

szerintem megkajáltatott a fickó látta hogy kevésés bement azt rárakott még egy ki kakaót

2013. júl. 16. 12:59
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi ment a ződ kéz mindenkinek
2013. júl. 16. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!