Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Keylogger számítógépre van?

Keylogger számítógépre van?

Figyelt kérdés

A sztori hosszú és unalmas, annyi a lényeg, hogy a nejem valakivel megcsal, ráadásul az én pénzemen mennek mindenhova, de ő nem tudja, hogy tudom. Szeretném kideríteni, hogy ki vacsorázik abból amit én keresek meg, de ehhez valahogy meg kéne néznem az emailjeit, amit nem enged, mert "nem rám tartozik". Tudnék valamilyen keyloggert vagy valami programot rátenni a gépre, ami nem teszi tönkre a gépet, de meg tudom a jelszavát?

Annyira szeretném számon kérni rajta az egészet, de ha nincs semmi kézen foghatóm, azt mondja paranoiás vagyok és leráz. Segítsetek légyszíves!


2013. júl. 16. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:

kgb keylooger

[link]

2013. júl. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
...és a víruskeresőt lődd le a gépről.
2013. júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vagy elég ha a kivételek közé rakod. Nyugi, a gépedben nem okoz kárt.
2013. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! És akkor ezt csak letöltöm, telepítem és már működik is?
2013. júl. 16. 22:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, de előtte állítsd be.
2013. júl. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. júl. 17. 01:37
 7/7 anonim válasza:
és ez ingyenes?
2013. nov. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!