Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Paypalhoz hozzáadtam a kártyám...

Paypalhoz hozzáadtam a kártyámat, de most is utalnom kell a paypal accountomra vagy automatikusan leveszi az otp számlámról amikor fizetnék ebay-n?

Figyelt kérdés
Vagy azzal hogy hozzáadtam a kártyám csak gyorsabb lett az utalás és ennyi?

2013. júl. 17. 04:26
 1/4 A kérdező kommentje:

a bankszámlát még nem adtam hozzá

a bankszámla kötelező

a kártya meg opcionális?

2013. júl. 17. 04:31
 2/4 anonim ***** válasza:

1. regelsz a paypalon.

2. megadod a bankszámlaszámod, vagy a kártyaszámod.

3. Utalsz rá minimális összeget.

és csak ezek után él a paypal.

amikor fizetsz paypalról fizetsz, tehát előbb át kell utalnod az összeget a számláról a paypalre.

A paypal külön álló dolog, nem tudsz közvetlen a bankszámládról utalni mint pp fizetőeszköz.

2013. júl. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell utalnod a számládra.Ha rendesen hozzáadtad a kártyádat,akkor PP-es fizetésnél automatikusan a kártyádat fogja használni a rendszer.Egy sima bankkártyás fizetés fog lezajlani a háttérben.Vagyis úgy van ahogy írtad.
2013. júl. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tegnap 06:56 hibasat irt, a masik valaszolo (es te is) jol irta

Ha minden OK a PPoddal, akkor nincs semmi dolgod, csak kattintgatni. A PP majd leveszi a penzt a szamaldrol es kuldi az eladonak. Nem kell semmit utalgatni a PPra.

2013. júl. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!