Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay (? ) Kérdésed túl rövid,...

Ebay (? ) Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Vettem egy árút ebayen(buy it now)azonban a kártyán 200 ft híján nincs elég pénz(a kártyánál nem látom,hogy mennyi ft van rajta vásárláskor)


Kihozta,hogy ""We're sorry, but your transaction couldn't be completed using the selected card, x-1056. This happened because it has been denied by the card issuer."

" Így ELMÉLETILEG nem is vettem meg.Azonban ebayen bekerült a vásárlott dolgok közzé,és az áll mellette hogy "pay now"...na most,ha nem fizetem ki adódhat belőle valami gond?

Vagy hol kellene visszamondani?


2013. júl. 17. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Vedd fel a kapcsolatot az eladoval minel elobb es ird meg neki, hogy nincs penzed.

Ha nem reagalsz semmit, akkor kaphatsz tole egy negativ ertekeles, plusz az elado jelenthet az eBaynek, hogy nem fizettel.

2013. júl. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!