Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on meg tudom azt...

Facebook-on meg tudom azt csinálni, hogy az ismerőseim ne láthassák egymást?

Figyelt kérdés
Tehát x ismerősöm ne lássa, hogy y is az ismerősöm.

2013. júl. 17. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Valahogy biztosan meg lehet csinálni, mert több olyan ismerősöm is van, akiknél csak azt látom, hogy hány ismerősük van, de ha rámegyek, akkor már csak a közöseket dobja fel. Ugyanakkor számomra rejtély, hogy ezt hol lehet beállítani. Megint változtattak az adatvédelmi beállításokon, átláthatatlan az egész. Most még azt a részt sem találtam meg, hogy a személyi adataimból kivel mit akarok megosztani, amit régebben simán be tudtam állítani.
2013. júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megtaláltam. Rámész a nevedre fönt, akkor kijön az adatlapod. Ott rákattintasz az "Ismerősök"-re fent, az Ismerősök lapon pedig jobbra fent a kis ceruza ikonra (Szerkesztés). Megjelenik egy apró legördülő menü, amiben az alsó az adatvédelmi beállítások. Ott tudod beállítani, hogy ki lássa az ismerőseid listáját. Van olyan lehetőség is, hogy kizárólag te.
2013. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor még a közös ismerősöket látni fogják egymást. Nem?
2013. júl. 17. 23:45
 4/5 anonim válasza:
igen
2013. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor légyszi olvasd el még egyszer a kérdésemet, értelmezd, és úgy válaszolj...
2013. júl. 19. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!