Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet beállítani azt...

Hogyan lehet beállítani azt gmail-en, hogy bizonyos e-mailcímekről érkező leveleket automatikusan a spam-ek közé tegye?

Figyelt kérdés

Vagy van olyan lehetőség, hogy ne is tudjanak küldeni nekem?


Egy cégnél vettem valamit, és megadtam az email címemet, ezenkívül volt utána két lehetőség. Volt olyan lehetőség, hogy küldjenek marketing céljából leveleket, vagy a másik az, hogy nem, azt jelöltem be, hogy ne küldjenek nekem semmiféle reklámot, ennek ellenére naponta küldik az e-maileket és nagyon bosszant. Ezért szeretném letiltani valahogyan őket.


2013. júl. 18. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Előbb próbálj belépni a cég oldalán és nézd meg,hogy vannak beállítva a hírlevél beállítások.

Ha úgy van beállítva,hogy nem kéred és mégis küldik,akkor azzal megszegik a spamtörvényt.

2013. júl. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gmail-re visszatérve: fogaskerék ikon jobbra , beállítások . szűről fül.. ott nézz körül.
2013. júl. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Papír alapú volt, mivel személyesen vettem át a terméket, volt szerződés meg minden... és tisztán emlékszem, hogy azt x-eltem be, hogy ne küldjék a reklámjaikat (az ilyenre különösen odafigyelek, mivel ki nem állhatom a marketinges baromságokat) Ez nekem a pofátlanság netovábbja.
2013. júl. 18. 13:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2013. júl. 18. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!