Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ipad-en szeretném megoldani,...

Ipad-en szeretném megoldani, hogy tudjunk az M1-et, M2 TV csatornákat nézni. Sokáig leszünk külföldön, de PC nem lesz a közelben. Hogy tudom lejátszani az online TV-ket Ipad-en?

Figyelt kérdés
Nagyon köszönöm,ha tudtok segiteni! Alap esetben kiirja,hogy töltsem le a microsoft silverlight programot,és már nézhetem is..... Hát ez Ipad-on nem megy. Milyen alkalmazással tudom megoldani? Mégegyszer köszi,ha segitetek!

#iPad #m1 #online TV alkalmazás
2013. júl. 18. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
MinDig tv nevű alk.
2013. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát te vagy az én megmentőm! Köszönöm nagyon! Még egy kérdésem lenne, ha esetleg segitesz: ezeket az adásokat rögzíteni tudom vmilyen programmal? 20 óra repülés is vár ránk, 4 éves a fiam....szuper lesz.....felvennék pár óra M2-t ( sok mese van mostanság rajta), ki is lennék segitve:)
2013. júl. 18. 19:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Rögzítő programról nem tudok. Torrentről tölts le meséket és ha túl vagy a repülőúton, akkor max törlöd, hogy ne foglalja a helyet.
2013. júl. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy béna vagyok,de nemigazan tudom,hogyan mukodnek a torrent oldalak:(:(ezert problema nekem ez:(
2013. júl. 18. 19:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs ismerős aki megmutatja? Pár perc alatt el tudná magyarázni.
2013. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ti vagytok az "ismerőseim:)"
2013. júl. 18. 19:24
 7/10 A kérdező kommentje:
Márnint most Te,kedves válaszoló:) nincs sajnos. Sógoromék szintén külföldön hetekig.....ő tudna segiteni,de jobb dolga is van ennél:(
2013. júl. 18. 19:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem is vagy beregisztralva egy torrentre sem?
2013. júl. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem! Durva,mi?:) nem ismerem a torrent oldalakat egyaltalan:(
2013. júl. 18. 19:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha fent lennél akkor leirnam hogy milyen programmal tölthetsz, de akkor igy felesleges.
2013. júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!