Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Idegessegemben reseteltem a...

Idegessegemben reseteltem a routert, most skkor ujra be kell allitanom, remelem nem?

Figyelt kérdés

2013. júl. 18. 21:10
 1/7 anonim válasza:
nem csak az eredeti jelszóval tudsz csatlakozni
2013. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
marmint? avval amit en megadtam? vagy amiket kulon irt? apam megol amiert nem fog mukodni a regi jelszoval en meg nem ertek hozza hogy vissza allitsam de mar nagyon felhuzott hogy szarakodik.
2013. júl. 18. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:

De.

Most visszaállt minden az eredeti gyári beállításra.

2013. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jol elcsesztem :(
2013. júl. 18. 21:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmi helyrehozhatatlan kár nem lett, csak max. lesz vele egy kis meló...

Tán csak nem üt agyon a fater? Majd egy hétig te mosogatsz, és viszed le a szemetet.

2013. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk hozzaertok, beallitani nem tudjuk. Hozza kapot kiskonyvekben csak spanyol, francia, olasz nyelven van leiras. Egy ismeros csinalta meg, de o is nehezen tudta beallitani pedig informatikaban dolgozik.
2013. júl. 18. 21:39
 7/7 P.O.C. ***** válasza:
Segítenénk ha adnál valami konkrét infót. Pl. router pontos típusa? milyen internet előfizetés?, stb..
2013. júl. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!