Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudom beállitani hogy én...

Hol tudom beállitani hogy én legyek a rendszergazda?

Figyelt kérdés
sok beállitásnál azt kéri hogy nekem kell lenni a rendszergazdának,Pl nemtudom többekközt a lemeztöredettséget végrehajtani,Hogy ki a rendszergazda nemtudom agépet kaptam,Mi a teendő es hol hogyan erre kérnék segitséget.Már mondták hogy ujra kellene telepiteni de nincs lemezem van más megoldás nagyon várom
2013. júl. 19. 13:01
 1/2 levis56 ***** válasza:
Vezérlőpult>felhasználói fiókok.
2013. júl. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nézd meg a Vezérlőpult->Felhasználói fiókokban, hogy a te fiókod rendszergazdai, vagy csak felhasználói.


Ha rendszergazdai, akkor a legegyszerűbb, ha letiltod a felhasználói fiókok felügyeletét (ha nem Win8-ad van).


Ha felhasználói, és van mellette egy Rendszergazda(i) fiók is, akkor Felhasználóváltással próbálj belépni abba, hátha nincs jelszava. Ha nincs, akkor

-megkérdezed attól, akitől kaptad

-újratelepíted

2013. júl. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!