Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vissza lehet állítani valahogy...

Vissza lehet állítani valahogy a bezárt lapokat?

Figyelt kérdés
A böngészőmben (firefox-ot használok most) meg volt nyitva egy csomó lap, rengeteg fontos dolog még hónapokra visszamenőleg, amiket feltétlenül végig akartam volna nézegetni... Erre most telepíteni akartam egy kiegészítőt és csak úgy összeomlott a böngésző, a nemrég bezárt ablakokban meg nem jeleníti meg az eddigi előzményeket. Máskor ha összeomlott, egyszerűen vissza tudtam állítani mindent, de most elszállt az egész... Nem lehet ezt valahogy visszakeresni, hogy mik voltak megnyitva? (nem feltétlenül töltötte be, mert volt hogy csak egyben visszanyitottam a lapokat, szóval előzményekben reménytelen) Rettenetesen fontos lenne!!
2013. júl. 19. 16:22
 1/1 biomehanic válasza:
ha nem is sok sikerrel de talán 1-2 fontosabb momentumot, linket, képet kinyerhetsz a temp filokbol ha persze nem üritetted ki.
2013. júl. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!