Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tud csatlakozni az iTunes....

Clodett kérdése:

Nem tud csatlakozni az iTunes. Miért?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy az iPodomat levédettem azzal a bizonyos passcode-dal, amit sikeresen elfelejtettem (tapstaps). A probléma viszont nem is ez, hanem, hogy utána néztem a neten hogyan lehet ezt orvosolni (hihetetlen, hogy mennyien vannak még így rajtam kívül). Ugye recovery módban próbálom csatlakoztatni az iTuneshöz, nyomom neki a restore gombot, erre kiírja az iTunes, hogy ellenőrizzem a netkapcsolatot meg ilyesmi. Már átrágtam a fél apple supportot, már letiltottam a hamachit nehogy az zavarja vagy mittudomén, de egyszerűen mindenre amit próbálok ezt írja ki. (ide tartozik az is, hogy lefuttattam az iTunesös diagnosztikát, ahol elméletileg a súgóban leírják, hogy mit kellene tennem, de sajnos az sem elérhető, ahogyan az app store sem...) Valakinek esetleg ötlet? Nagyon megköszönném.

2013. júl. 20. 21:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!