Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy is van ez a wifivel?...

Hogy is van ez a wifivel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Eljöttünk nyaralni egy hotelbe, azt írták, hogy a wifi térítésmentesen használható, kód se kell, hogy csatlakozni tudjak. Telefonomat (Iphone, T-mobilos vagyok) hozzácsatlakoztattam a hotel wifijéhez, és vígan használtam, majdnem 2 napig, mire jött az sms, hogy egyenlege 300 Ft alá csökkent. Aztán nem sokkal utána, hogy 15 Ft alá, további internetezéshez fel kell tölteni. Akkor ez most mi? Én azt hittem, hogy a wifi alapból az, hogy ingyen netezek... Azóta csak laptopról merek feljönni, de már azon aggódok, hogy valamilyen úton - módon, ezért is fizetni kell. Valaki hozzáértő legyen szíves írjon!

2013. júl. 21. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:

a wifi az valóban ingyenes,és biztos ,hogy nem a hotel wifije ette meg a pénzed,

-hanem fut valami netes progid a telódon ,ami a gsm -en netezik,

2013. júl. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha mobilon használod a wifi-t és mondjuk egy-egy pillanatra elmegy és nincs kikapcsolva a mobilos internet, akkor azon keresztül próbálja meg letölteni a dolgokat. Érdemes kikapcsolni ilyenkor.
2013. júl. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja értem, lehet, hogy akkor az volt a baj, hogy végig bekapcsolva hagytam... Mondjuk mikor kikapcsoltam a wifit, miután jelezte a telefon, hogy 300 Ft van rajta, azután már nem is használtam netezésre, meg semmire se, és mégis küldte éjszaka az üzenetet, hogy 15 Ft alá csökkent. Szóval érdekes.

Köszönöm a válaszokat! :))

2013. júl. 21. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!