Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Chatroulette kéri a számom....

Chatroulette kéri a számom. Megadjam?

Figyelt kérdés
Kb. 5 percig jó volt, aztán egyszer csak feldobott egy üzenetet. Azt írja, hogy ellenőrizni akarja a regisztrációm, ezért kéri a tel.számot, küld egy kódot, azt kell oda beírnom, hogy folytathassam. Ilyet kér a gmail, youtube stb. is, de azokat az oldalakat ismerem, ezért ott nem voltak kétségeim. Itt viszont nem tudom, jó ötlet-e megadni a számom. Nekem nem kell sms-t küldenem, ha kéne, tuti nem tenném, talán tényleg csak a reget ellenőrzi, de attól félek, ha megadom a számom, valahogy levesz róla pénzt. Szerintetek?
2013. júl. 22. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy működik ahogy a többi oldalnál is:

Magyarországon nem fizetsz azért hogy sms-t fogadhass, tehát nem merülhet fel költség.

A telefonszámod megadása önmagában még nem fizet elő egy szolgáltatásra, az ilyeneknél a készülékről kell egy kódot küldeni egy emelt díjas számra.


Attól még hogy indokolatlan mennyiségű maszturbáló embert találsz rajta, maga az oldal indíttatása és működése legális és hiteles, nem vernek át. Két dolog: megnézed az oldal felhasználási feltételeit, és ügyelsz arra hogy ne külső tartalomra navigáljon el (például reklámok által).

2013. júl. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Rengetegen megkérdezték már itt GYK-n ezt rajtam kívül, de senki sem kapott normális választ rajtam kívül. :D
2013. júl. 22. 19:35
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Mi a f_sz ez a Chatroulette?

Megnyitottam, két fekete kis négyzet, meg egy nagy szürke??? keh?

2013. júl. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

videochat oldal, ahol két négyzetben a két élő kamerakép nézhető, a harmadikban a beszélgetés folytatható. Az oldal lényege hogy véletlenszerűen kapcsolódó tagokat tölt be beszélgetőtársnak az oldal.


A kezdéshez be kell jelentkezni, különben csak az oldal vázát látod.

2013. júl. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Á értem.

És ezen magyar emberekkel (is)lehet beszélgetni?

Vagy csak külföldiek vannak itt?

Mondjuk igazából én angolul tanulni használnám esetleg.

Csak nem túl bíztató ez:

"Attól még hogy indokolatlan mennyiségű maszturbáló embert találsz rajta,"

:D

2013. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anti paladin ***** válasza:
Nem vesznek le pénzt a kártyádról. Csak küldenek egy regisztrációs kódot.
2013. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5-ös: itt a világ minden tájáról vannak emberek. Lehet beszélgetni, haverkodni, hülyülni, de elég sok a perverz hajlamú rajta - mint minden chaten :D
2013. júl. 22. 20:48
 8/9 anonim válasza:
én beakarom írni a teloszámom, beírom de az írja ki hogy system error
2014. nov. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tyimi96 válasza:
nekem is azt irja h system error mar 1 napja folyamatosan ilyenkor mit lehet csinalni???
2016. máj. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!